Ankieta RESPECT do IV edycji badania jest już dostępna w PDF

Dodano: 18.11.2011

Ankieta RESPECT dla spółek, które zakwalifikowały się do III etapu czwartej już edycji projektu RESPECT Index jest już dostępna w PDF:


Spółki, które pomyślnie przeszły dwa pierwsze etapy badania, prowadzone przez GPW we współpracy ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych, otrzymają oficjalne pismo w tej sprawie. Brak takiej informacji oznacza, że spółka nie została zakwalifikowana do kolejnego etapu.

Spółki zakwalifikowane, które chcą wziąc udział w III etapie badania, zostaną poproszone o wysłanie  deklaracji o przystąpieniu na adres respectindex@gpw.pl i w odpowiedzi otrzymają dostęp do aplikacji elektronicznej pozwalającej na wypełnienie ankiety RESPECT. Jednocześnie zostaną poproszone o podpisanie oświadczenia o zgodzie na weryfikację przez firmę Deloitte i akceptację regulaminu projektu i ogólnych warunków weryfikacji.

Harmonogram III etapu projektu, którego przeprowadzenie wymaga zgody i bezpośredniej współpracy firm, znajduje sie poniżej:

1. Wypełnienia ankiety RESPECT - do dnia 30 listopada 2011 r.
2. Weryfikacji odpowiedzi zawartych w ankiecie RESPECT, przeprowadzanej przez firmę Deloitte w spółkach, które zostaną wytypowane do audytu (indywidualnie uwawiane terminy w okresie od 1 do 31 grudnia 2011 r.).