Warsztaty dla spółek: RESPECT Index w praktyce. Jak być spółką odpowiedzialną? - 18 kwietnia br., GPW

Dodano: 03.04.2012

18 kwietnia 2012 r., godz. 10,00, Sala Catalyst GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz firma Deloitte zapraszają na warsztat poświęcony projektowi RESPECT Index. Spotkanie poprowadzą eksperci Deloitte oraz GPW. Warsztat adresowany jest do przedstawicieli spółek giełdowych z Głównego Rynku GPW, które obecnie wchodzą w skład portfela indeksu RESPECT. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

RESPECT Index to pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej indeks spółek giełdowych, działających w sposób odpowiedzialny. Zadebiutował 19 listopada 2009 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Indeks obejmuje swoim portfelem polskie spółki z Głównego Rynku GPW, funkcjonujące zgodnie z najlepszymi standardami zarządzania w zakresie ładu korporacyjnego i informacyjnego, relacji z inwestorami, a także z uwzględnieniem i poszanowaniem czynników społecznych, pracowniczych i ekologicznych.

Indeks jest jednym ze wskaźników budujących wiarygodność firm w oczach inwestorów. Jak zatem utrzymać się w gronie firm tworzących indeks?

W trakcie warsztatu spróbujemy odpowiedzieć na te i inne pytania, przedstawiając praktyczne aspekty związane z RESPECT Index:
•             przypomnimy w jaki sposób następuje selekcja spółek w pierwszym i drugim etapie,
•             zaprezentujemy ankietę w nowym kształcie z naciskiem na zmiany, które będą obowiązywały w piątej edycji indeksu,
•             przekażemy wskazówki jak prawidłowo wypełniać ankietę,
•             omówimy jak należy przygotować się do audytu, aby zakończyć go sukcesem.


Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie do dnia 12 kwietnia br. na adres makowalewska@deloitteCE.com. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

Data
18 kwietnia 2012 r. (środa)
Godz. 10.00-13.00

Miejsce
Sala Catalyst, poziom 1
Centrum Giełdowe
Ul. Książęca 4, Warszawa

Więcej informacji i zgłoszenia
Magdalena Kowalewska
Deloitte
makowalewska@deloitteCE.com

Organizatorzy rezerwują sobie prawo do odwołania warsztatu, jak również selekcji zgłoszeń, w szczególności odrzucania zgłoszeń kierowanych przez jednostki niebędące adresatami warsztatów. Ostateczne potwierdzenie udziału w warsztacie zostanie wysłane najpóźniej w terminie 3 dni przed datą spotkania.