Budowanie społeczności

Giełda to nie tylko kursy, notowania, liczby i pieniądze; giełda to przede wszystkim ludzie tworzący rynek, dbający o jego rozwój. To również miejsce wymiany myśli i poglądów, miejsce, w którym zdobywa się nowe doświadczenia i dzieli swoimi spostrzeżeniami.

Dlatego dbając o harmonijny rozwój rynku giełdowego i integrację jego uczestników, giełda przygotowała specjalny serwis społecznościowy NewConnect All the People, organizuje cykliczne spotkania w ramach NewConnect Club, a także wspiera organizacje skupiającą inwestorów indywidualnych – Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Dbając o integrację środowiska wspieramy również Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz włączamy się w integrację środowiska maklerów i doradców.

Społeczność NewConnect
New Connect All the People skupia inwestorów, przedsiębiorców, doradców, animatorów rynku, przedstawicieli giełdy oraz wszystkich zainteresowanych tematyką NewConnect. Celem społeczności jest gromadzenie w jednym miejscu osób oraz kontaktów do kluczowych osób związanych z rynkiem NewConnect oraz zbieranie wiedzy na temat tego rynku.
www.newconnect.allthepeople.pl

NewConnect Club
Spotkania NewConnect Club przeznaczone są dla kadry menedżerskiej spółek zainteresowanych lub notowanych na NewConnect oraz osób związanych z rynkiem (autoryzowanych doradców, przedstawicieli domów maklerskich, kancelarii prawnych itp.)
http://biznes.net/newconnect_club

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
www.sii.org.pl

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
www.seg.org.pl